Аналіз сімяної рідини з біохімічними показниками (цинк і фруктоза) (Біохімічні дослідження сімяної рідини (цинк і фруктоза) , Спермограма)


Аналіз сімяної рідини з біохімічними показниками (цинк і фруктоза)
(Біохімічні дослідження сімяної рідини (цинк і фруктоза) , Спермограма)

Біохімія сперми дозволяє визначити концентрацію речовин (цинку, лимонної кислоти і фруктози), які безпосередньо впливають на утворення, морфологію і здатність до запліднення сперматозоїдів. Спермограма з біохімією дозволяє швидко і з високою часткою ймовірності діагностувати безпліддя у чоловіків і його причини.

Основні показники біохімії сперми:
Цинк, фруктоза і лимонна кислота відіграють визначальну роль в сперматогенезе і беруть участь в заплідненні жіночої яйцеклітини. Концентрація цих речовин в еякуляті дозволяє оцінити здатність до запліднення чоловічих статевих клітин:

Цинк — його кількість впливає на активність сперматозоїдів. Важливо підтримувати оптимальну концентрацію цинку для здоров’я і активності сперматозоїдів.
Лимонна кислота — зниження її кількості говорить про запалення урогенітального тракту. Правильна будова сперматозоїдів безпосередньо залежить від концентрації лимонної кислоти. Також вона наділяє сперматозоїди здатністю про никати в жіночу яйцеклітину.
Фруктоза — головний постачальник енергії чоловічим статевим клітинам. Оскільки проводиться вона в сім’яних пухирців за участю андрогенів, то зниження її рівня в еякуляті говорить про проблеми з секреторною функцією сім’яних пухирців.

Підготовка до аналізу
Важливо дотримувати правила здачі біоматеріалу: Необхідно дотримати період статевого утримання (2-7 днів). Виключити вживання будь-яких алкогольних напоїв за 7 днів до здачі аналізу. Не відвідувати баню, сауну, процедуру УВЧ за 7-10 днів до обстеження. Припинити виконання масажу простати за 3 дні до аналізу. За добу виключити сильні фізичні та емоційні навантаження. Якщо під час підготовки було підвищення температури тіла, захворювання ГРВІ, грип та інші вірусні або інфекційні захворювання, то від обстеження краще в цей період відмовитися. Матеріал важливо доставити в лабораторію в стерильному пластиковому контейнері протягом години після збору еякуляту (при підтримці температури від +25 до + 37 ° С).
Матеріал для аналізу
сперма


Повернутись до списку аналізів