Яким чином гарантується точність результатів лабораторних досліджень?


Яким чином гарантується точність результатів лабораторних досліджень?

МЦ «Пріма МЕД» гарантує точність та достовірність результатів дослідження завдяки впровадженню багаторівневої системи контролю якості, яка безперервно здійснює моніторинг виконання виробничого процесу на кожному етапі. Стабільну якість послуг в лабораторії «Пріма МЕД» забезпечують:

  • інвестиції у високотехнологічне обладнання та реагенти: дослідження проводяться з використанням тест-систем та витратних матеріалів від виробників, які є лідерами у своїй галузі.
  • автоматизація та безперервність виробничого процесу, в який неможливо втрутитися, що повністю виключає «людський фактор». 

Кожна пробірка з біоматеріалом отримує індивідуальний штрих-код, який є гарантом того, що пацієнт отримає саме свій результат дослідження. Далі пробірка завантажується в автоматичну аналітичну систему, що виконує всі необхідні маніпуляції і по завершенню автоматично передає результат на комп’ютер. Важливо відзначити, що самостійно ввести цифри неможливо і результат дослідження не може бути фальсифікований. Тому кожен пацієнт може бути впевнений у достовірності своїх досліджень.

Набагато важливішим фактором є дотримання правил підготовки до дослідження. Прийом лікарських препаратів, вживання їжі, фізичне навантаження, стрес, оперативне втручання і навіть інтимна близькість напередодні лабораторного обстеження може істотно вплинути на результат. Всі подробиці щодо правил підготовки необхідно заздалегідь уточнювати у свого лікаря або в медпрацівників лабораторії «Пріма МЕД» за телефонами: (098) 0 740 640, (099) 0 740 640.