Лабораторія «Пріма МЕД» не виконує тести на коронавірус


Лабораторія «Пріма МЕД» не виконує тести на коронавірус

Лабораторія «Пріма МЕД» не виконує тести на визначення SARS-CoV-2 з метою запобігання поширення хвороби та комфортного обслуговування пацієнтів.

Ситуація з розповсюдженням коронавірусу в світі потребує особливої уваги. Ризики розповсюдження цього штаму вірусу залишаються високими як на регіональному, так і на глобальному рівнях. Тож на виконання розпорядження міського голови від 12.03.2020 р. про невідкладні дії щодо забезпечення обмежувальних заходів безпеки в умовах спалаху гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 вводяться обмеження на проведення масових заходів і карантин в м. Івано-Франківськ строком на три тижні.

Зараз головним завданням є не порушувати режиму карантину, а також дотримуватися усіх запобіжних заходів і медична лабораторія «Пріма МЕД» — не вийняток!

Ми піклуємося про здоров’я наших пацієнтів і наших співробітників, тому для того, щоб попередити поширення хвороби лабораторія “Пріма МЕД” не проводить взяття біоматеріалу та лабораторне обстеження пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію, що повністю відповідає алгоритмам проведення протиепідемічних заходів на території України, затвердженим МОЗ. Тести на коронавірус виконуються на сьогодні тільки в референс-лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ України. Зразки біоматеріалу для досліджень направляються з лікувальних установ, де знаходиться хворий з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Потенційний хворий на коронавірусну інфекцію повинен самоізолюватися до 14 днів, зв’язатися зі своїм сімейним лікарем і за показаннями бути госпіталізованим в інфекційний стаціонар для отримання медичної допомоги.

Не будьте легковажними, не панікуйте, а бережіть себе та своїх близьких!