fbpx

Урогенітальні дослідження


Готуючись до урогенітальних досліджень рекомендовано дотримуватися таких правил:

  • За 24 години (оптимально 48 годин) виключити статеві контакти і використання будь-яких інтравагінальних засобів, тампонів або сперміцидів, спринцювання, проведення гінекологічного обстеження (кольпоскопія та/або мануальне).
  • Протягом 2 годин утримуватися від сечовипускання. Важливо: дослідження не потребує додаткового вживання рідини й наповнення сечового міхура.
  • Бажано біоматеріал здавати до лікування або не раніше ніж через 21 день після закінчення курсу антибактеріальної, антимікотичної терапії (якщо інше не визначено вашим лікарем).
Особливі умови для окремих досліджень

 Для ПАП-тесту методом рідинної цитології потрібно дотримуватися таких правил: 

  • взяття матеріалу проводити з 10 по 20-й день менструального циклу (при 28-денному менструальному циклі) і не пізніше ніж за 5 днів до передбачуваної дати початку менструації та не раніше 5-го дня після завершення менструації.
  • за 24 години (оптимально 48 годин) виключити статеві контакти і використання будь-яких інтравагінальних засобів, тампонів або сперміцидів, спринцювання, проведення гінекологічного обстеження (кольпоскопія та/або мануальне).
  • Забір матеріалу проводити не раніше ніж через 24 години після гінекологічного огляду, використання проб з розчином Люголя, оцтової кислоти, проведення кольпоскопії.

Важливо: взяття біоматеріалу з шийки матки або з цервікального каналу у відділеннях МЦ «Пріма МЕД» не проводиться. Для проведення забору біоматеріалу зверніться до свого лікаря.