PRISCA — розрахунок ризиків генетичних захворювань безкоштовно


PRISCA — розрахунок ризиків генетичних захворювань безкоштовно

Погана екологія, шкідливі звички матері та батька, спадковість — це неповний список причин народження дітей з патологіями. Найчастіше у немовлят діагностують синдроми Дауна, Едвардса і Патау. Тому актуальним буде питання: «Як виявити хромосомні патології дитини ще в утробі матері?»

Рекомендованими МОЗ і найбільш ефективними методами є лабораторні тести біохімічного пренатального скринінгу та розрахунок індивідуальних ризиків. Розрахунок ризиків роблять за допомогою німецької комп’ютерної програми PRISCA (Prenatal RISk CAlkulation). В основі даної програми комплексна математична оцінка результатів даних біохімічного дослідження крові матері, ультразвукового дослідження плоду, та цілого ряду так званих коригуючих факторів.

Тобто для отримання розрахунків вагітній потрібно зробити УЗД плоду та здати кров з вени для біохімічного аналізу (проводиться в нашій лабораторії на автоматичному аналізаторі). Результати майбутня мати отримає у вигляді бланка-звіту.

В Івано-Франківську безкоштовно отримати розрахунки індивідуальних ризиків за програмою PRISCA можна у Медичному центрі «Пріма МЕД».

Детальнішу інформацію можна отримати за тел.: (098) 0 740 640, (099) 0 740 640.