fbpx

Швидкий тест на антиген до коронавірусу Covid-19 (SARS-CoV-2)


Швидкий тест на антиген до коронавірусу Covid-19 (SARS-CoV-2)

Відтепер в лабораторії «Пріма МЕД» виконуються нові швидкі тести на Covid-19, а саме – дослідження «Визначення антигену коронавірусу COVID-19». Як і ПЛР-тести, ці тести виявляють власне наявність вірусу в організмі. Їх відмінність – лише в терміні виконання, адже діагностика методом ПЛР займає від 12 до 24 годин, тим часом, отримання результатів швидких тестів на антиген Covid-19 відбувається у межах 30 хвилин.

Для визначення антигену до коронавірусу COVID-19 ми обрали найкращого виробника швидкої тест-системи (Австрія) та здійснили усі необхідні кваліфікаційні навчання медичного персоналу.
Тест проводиться з перших днів клінічних проявів захворювання. Матеріал – назофаренгіальний мазок. Отримання результату відбувається упродовж 30 хвилин одразу на місці – у відділенні «Пріма МЕД» на вул. Короля Данила, 14. Ціна – 600 грн.

Для того, щоб пройти швидкий тест на антиген до коронавірусу Covid-19, потрібен попередній запис. Перед забором не користуватися назальними краплями, мазями, аерозолями.

Отримати детальнішу інформацію та записатися на прийом можна за телефонами: (098) 0 740 640, (099) 0 740 640