ЗДОРОВЕ ВОЛОССЯ


ЗДОРОВЕ ВОЛОССЯ

Гарне волосся – окраса людини й показник здорового стану організму.
Якщо у вас виникли проблеми з випадінням, ламкістю волосся, облисінням, пропонуємо діагностичний пакет:
“Здорове волосся”

Сюди входять такі дослідження:

🔹Загальний аналіз крові (анемії, запальні захворювання)

🔹Тиреотропний гормон (ТТГ), Т3, Т4 (захворювання щитоподібної залози)

🔹Вітамін Д (дефіцит вітаміну Д)

🔹Тестостерон (акне, проблеми з надмірним оволосінням чи облисінням)

🔹Феритин (депо заліза)


Кілька важливих пунктів щодо догляду, він має складатися з основних засобів: шампунь (він виконує очисну функцію) наноситься масажними рухами, засіб сприяє відкриттю кутикули. Також важливо використовувати теплу воду для миття, оскільки гаряча буде мати подразнювальний ефект.

🔹маска (як інтенсивний догляд, відповідно до проблематики та бажаного результату. Маску слід наносити та витримувати чітко згідно з інструкцією, для кращого результату, прочісувати волосся)

🔹бальзам, кондиціонер (засоби для закриття кутикули)

🔹додатково скрабування шкіри голови 1-2 р на тиждень, такий метод допоможе зняти відмерлі клітини із поверхні шкіри голови, ефективний у лікуванні себореї.

🔹термозахист, як захист волосся від дії високих температур.

Щоденне миття не шкодить, важливо підібрати шампунь, який буде підходити для такого режиму використання. Сильно очисні шампуні можна використовувати 1 раз на тиждень, тому на щодень рекомендовано брати більш делікатний склад.

Важливим також є етап висушування, уникайте додаткової травматизації гумками на мокре волосся чи замотування у рушник, послідовність нанесення засобів та коректне сушіння забезпечать Вам красиве та здорове волосся.